Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, jednak w razie problemów z produktem lub uwag, prosimy śmiało kontaktować się z nami!

W przypadku zwrotu, zanim odeślą Państwo produkt, prosimy o wcześniejszą informacje mailową pod adresem sklep@ligold.pl.

Zasady zwrotów produktów znajdują się w Regulaminu Sklepu (§7 Prawo odstąpienia od umowy).

 1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy, jeżeli zakupiony towar pochodził ze stanów magazynowych.  Każdy inny towar, który Klient indywidualnie konfiguruje i jest szyty specjalnie dla niego na zamówienie, nie podlega zwrotowi.
 2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 10 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy (formularz zwrotu dołączony jest do każdego zamówienia).
 3. Formularz zwrotu dołączony do zamówienia należy wypełnić i odesłać razem z towarem.
 4. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym powinien być kompletny, w fabrycznym opakowaniu, nie może nosić śladów eksploatacji. Koszty przesyłki ponosi Klient.
 5. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.
 6. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę, pomniejszoną o koszty realizacji zamówienia. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota.
 7. W przypadku naruszenia przez Klienta warunków określonych w ust 2 i 3 powyżej oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest bezskuteczne, towar nie podlega zwrotowi, a Sklep nie zwraca Klientowi zapłaconej kwoty.
 8. W przypadku produktów szytych na zamówienie Klient nie ma prawa zwrotu.
 9. Zwrot towaru należy przesłać na adres:
  Ligold Katarzyna Matuszewska-Skalczyńska
  ul. Kolarska 34/3
  94-125 Łódź
  tel. 500-252-234

Aby móc otrzymać zwrot kwoty wydanej na zakupiony towar, należy przesłać do nas odpowiednio zabezpieczony przedmiot wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (taki formularz jest dołączony do każdego zamówienia). Marka Ligold nie pokrywa kosztów zwrotu towaru.